Yükleniyor

Telefon, whatsapp veya e-mail ile sipariş vermeniz mümkün. Veya mağazanımıza gelerekte seçtiğini çiçeklerle beğendiğiniz aranjmanı hazırlatmanız mümkün.
Adresimiz Ebulula Mardin Cad. 31/a Akatlar. Konum olarak Akatlar ile Etilerin tam arasındayız. Koç Köprüsünden iner inmez ilk soldan ışıklardan tam U yapınca tam karşıdayız. Ayrıca Yandex veya Google haritalardan Siyane Flowers aratınca lokasyonumuza ulaşabilirsiniz.
Hafta içi ve Cumartesi saat 9:00-20:00 saatleri arasında çalışıyoruz. Pazar günleri sabah 10:00'da açılıyoruz yoğunluğa göre 18:00 20:00 arasında kapatıyoruz. Pazar günleri için iletişime geçebilirsiniz.
Akşam saat 20:30 civarına göre teslimat yapabiliyoruz. İstisnai durumlarda daha geç teslimatlar yapmamızda mümkün.
İstanbul trafiğinden kaynaklı tam saat sözü veremeyebiliyoruz ancak istediğiniz saate en yakın zaman aralıklarında teslim etmek için elimizden geleni yapıyoruz.
Şu an için tek şubemiz bulunmaktadır.
Beğendiğiniz aranjmanların fotoğraflarını whatsapp veya mail yoluyola bize iletebilirseniz veya telefonda tarif edebilirseniz fiyat konusunda yardımcı olabiliriz.
Havale, eft veya telefonda kredi kartıyla veya dükkanımızdan nakit ödeme yapabilirsiniz.
Genelde İstanbul içi için aynı gün teslimat yapabiliyoruz. Ancak çiçek stoklarının değişimi ve yoğunluk nedeniyle önceden bilgi almanız veya sipariş vermeniz daha sağlıklı olacaktır.
İstanbul'un tamamina kendi araçlarımızla teslimat yapıyoruz. Dükkanımız Etiler'de olduğu için Etiler'e uzak mesafeler için sipariş ve mesafeye göre hizmet bedeli almamız gerekebiliyor.
Şehir dışına teslim alabilecekseniz otobüsle gönderebiliyoruz. Size uygun olacak saatte tercih ettiğiniz otobüs firmasına teslim edebiliyoruz. Canlı çiçekler kargo için uygun olmuyor. Uzun ömürlü şoklanmış güllerimizden oluşan bazı aranjmanları kargo ile göndermemiz mümkün oluyor.
Maalesef yurt dışına gönderemiyoruz.
Canlı çiçekler tazeliklerini 1 hafta 10 gün korur daha sonra yavaş yavaş tazeliklerini kaybetmeye başlar. Şoklanmış güller ise doğru saklanırsa 2 seneden fazla görüntüsünü koruyor.
Kullandığımız güller ve diğer çiçekler büyük çoğunlukla ithal çiçeklerdir. Güllerimiz çoğunlukla Ekvador veya cinsine göre Kenya veya Hollanda menşeilidir.
Siyah ve mavi güller genelde özel sipariş ile gelmektedir. En az 1-2 hafta öncesinden sipariş vermenizi tavsiye ederiz. Geç kaldıysanız stoklarımızda olup olmadığını sorabilirsiniz.
Kesme çiçekler olduğu için çok fazla müdahale etmeniz mümkün olmuyor malesef. Aşırı sıcaktan uzak tutmanızda fayda var. Kutudaki güller su ihtiyaçlarını tüplerden veya su tutan süngerlerden karşılıyor, su vermemeniz gerekiyor. Vazoda buketlerin suyunu daha sıklıkla değiştirebilirsiniz.
Çiçeklerin kuruması veya çürümesi biyolojik bir olay olduğu için çok fazla müdahale etmek mümkün olmuyor. Güller çoğunlukla kuruyor ancak, ortamın nemine veya bakterisine göre çürüme yapmasıda mümkün olabiliyor.
Güllerimizi ve çiçeklerimizi farklı şekilde ve yapıda kutularda hazırlayabiliyoruz. Tercihinize göre cam veya seramik vazolarda veya buket olarakta sunabiliyoruz. Farklı boylar ve alternatiflerde kare, yuvarlak ve akrilik kutularımız, aynı zamanda kalp şeklinde ve harf şeklinde gül kutularımızda mevcuttur. Kutuda aranjmanlarımız ve güllerimiz için instagram hesabımıza bakabilir veya whatsapp ile alternatifleri bizden talep edebilirsiniz.